Stel cookie voorkeur in

Even voorstellen...

Thea Bootsma

Directeur

"Samen groeien door samen te leren"
 

thea.bootsma@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do

Sharon Verhagen-Hak

Adjunct-directeur en aandachtsfunctionaris

"School en ouders vormen een team, met een open en heldere communicatie als basis om de kinderen te laten groeien "

sharon.hak@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do

Noor Borgers

Intern begeleider, interne vertrouwenspersoon en aandachtsfunctionaris

"De kracht van doorzettingsvermogen is vertrouwen hebben in jezelf."

noor.borgers@debasisfluvius.nl

di-wo-do-vr

Hanna Christen

Leerkracht groep 1/2A en intern begeleider

"Samen werken, leren en spelen en jij mag daarin zijn wie je bent."
 

hanna.christen@debasisfluvius.nl

di-wo-do

Angenet Brouwer

Leerkracht groep 1/2A en leerteambegeleider groepen 1-2-3

"Een veilige basis waar je kunt groeien."
 

angenet.brouwer@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Marjolein Hendriks

Leerkracht groep 1/2B

"Leren begint met verwondering."
 

marjolein.hendriks@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Mayke Klaassen

Leerkracht groep 1/2C

"Je haalt het beste uit kinderen, als ze zichzelf mogen zijn."

mayke.klaassen@debasisfluvius.nl

ma-di-wo

Daphne van Driel

Leerkracht groep 1/2C en remedial teacher

"Verwondering is de mooiste emotie, dat te zien bij een kleuter die voor het eerst iets ervaart, raakt me recht in mijn hart"

daphne.vandriel@debasisfluvius.nl

wo-do-vr

Marjolijn Phylipsen-Wijnja

Leerkracht instroomgroep

"De verbinding tussen spelen en leren maakt de cirkel rond."

marjolijn.phylipsen@debasisfluvius.nl

ma-di-wo

Lisa Stam

Leerkracht instroomgroep

"Ik wil kinderen Pippi Langkous-denken meegeven; Ik heb het nog nooit gedaan, dus ik denk dat ik het wel kan."

lisa.stam@debasisfluvius.nl

do-vr

Margreet Folman

Groep 3A

"Het mooiste wat je kunt worden is jezelf."

ma-di-wo

margreet.folman@debasisfluvius.nl

Kim Peters

Leerkracht groep 3A

"Alles wat je aandacht geeft groeit."
 

kim.peters@debasisfluvius.nl

wo-do-vr

Elien Steverink

Leerkracht groep 3B

"Leren is... Proberen!"

elien.steverink@debasisfluvius.nl

di-wo-do-vr

Hanneke Willemsen

Event-manager, Leerkracht groep 3B en 8b

"Ieder kind heeft talent!"
 

hanneke.willemsen@debasisfluvius.nl

ma-wo-do

Mirella Holleman

Leerkracht groep 4A

"Kijken naar en tegemoet komen aan wat een kind nodig heeft."

mirella.vanetten@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Marie-Louise van Ingen

Leerkracht groep 4B en leerteambegeleider groep 4-5-6

"Het mooiste in mijn lokaal, de kinderen die het iedere dag vullen."
 

marie-louise.aldershof@debasisfluvius.nl

ma-di-wo

Marije Woltersom

Leerkracht groep 4B en 8A

"We kunnen niet van alle kinderen sterren maken, maar we kunnen ze wel allemaal laten stralen"

marije.woltersom@debasisfluvius.nl

wo-do-vr

Arvid Brandsma

Leerkracht groep 5A

"Met plezier naar school gaan is de basis tot leren."

 

arvid.brandsma@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Kinny van Beurden

Leerkracht groep 5B

"We kijken hoe ver we al zijn gekomen en niet hoever we nog hebben te gaan."

 

kinny.vanbeurden@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Wout Plattèl

Leerkracht groep 6A

"Iedere dag is weer een mogelijkheid om nieuwe ervaringen op te doen, te leren, je talenten te benutten en jezelf te ontplooien.'

wout.plattel@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Johan Dozeman

Leerkracht groep 7A

"In een veilige, gezellige sfeer elke dag weer slimmer worden!"
 

johan.dozeman@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Rob van de Kamp

Leerkracht groep 7B

"Leren waarbij iedereen zich prettig voelt."


 

rob.vandekamp@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Harm Gerritsen

Leerkracht groep 8A, interne vertrouwenspersoon en leerteambegeleider groepen 7-8

"Samen leren, samen groeien."

 

harm.gerritsen@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Suzanne Hollak

Leerkracht groep 8B

"Laat leerlingen trots zijn op wat ze bereiken en stimuleer het zelfvertrouwen om door te groeien!"

suzanne.hollak@debasisfluvius.nl

ma-di-wo-do-vr

Maud Husken

Vakdocent bewegingsonderwijs

"Niet elk kind hoeft een kampioen te zijn, als het maar zijn of haar persoonlijke record verbreekt."

maud.husken@debasisfluvius.nl

di-do

Christel Verstege

Begeleider Academische Opleidingsschool

"Samen studenten opleiden in een rijke leeromgeving."
 

christel.verstege@debasisfluvius.nl

Lindy Hofs

Administratie

"Of ik het hier leuk vind? En of! Iedere dag ervaar ik wel een paar lichtpuntjes!"

lindy.hofs@debasisfluvius.nl

ma-di-do-vr (9.00-14.00 u)

Michel Wennekes

Congiërge

"Ik houd van gewoon lekker hard werken en niet zeuren"

michel.wennekes@debasisfluvius.nl

di-wo

Zahra Hjighasemipour

Ondersteuning in groepen 1 t/m 4

"Je kunt kinderen dagelijks wat leren, maar als je hun nieuwsgierigheid kunt prikkelen zullen ze hun hele leven blijven leren."

Z.Hajighasemipour@skar.nl

ma-di-wo-do-vr